Lärare

Pedagogiskt processteam - Ekonomiprogrammet

Charlotte Sanden
charlotte.sanden@lund.se

Sofie Gustavsson
sofie.gustafsson@lund.se

Sofia Brundin
sofia.brundin@lund.se

Marie Oscarsson
Lärare - idrott, matematik
046-359 61 36
marie.oscarsson@lund.se

Gudrun Seiler-Holmer
Lärare - spanska
046-359 61 36
gudrun.seilerholmer@lund.se

Oscar Bengtsson
oscar.bengtsson@lund.se

Henrik Melin
henrik.melin@lund.se

Anna Svensson
anna.svensson5@lund.se

Anna Ström
Lärare - företagsekonomi, samhällsvetenskap
046-359 61 36
anna.strom@lund.se

Henrik Tofft
Lärare - juridik, samhällsvetenskap
046-359 61 36
henrik.tofft@lund.se

Lisa Nurmi
Lärare - svenska, svenska 2
046-359 61 35
lisa.nurmi@lund.se

Pedagogiskt processteam - Samhällsvetenskapliga programmet

Sara Grahn
sara.grahn@lund.se

Madelene Singerer Olsson
Lärare - engelska, tyska
046-359 61 36
madelene.singererolsson@lund.se

Simon Ekvall
Lärare - samhällskunskap
046-359 61 36
simon.ekvall@lund.se

Carin Schalling
carin.schalling@lund.se

Pedagogiskt processteam - Teknikprogrammet

Ulf Jonsson
Lärare - teknik
046-359 61 35
ulf.jonsson@lund.se

Bodil Merkel
Lärare - engelska, svenska
046-359 61 35
bodil.merkel@lund.se

Jessica Nordqvist
Lärare - matematik
046-359 61 35
jessica.nordqvist@lund.se

Henrik Sandborgh
henrik.sandborgh@lund.se

Lone Krogh
lone.krogh@lund.se

Linda Bruhn
linda.bruhn@lund.se

Joakim Wede
joakim.wede@lund.se

Calle Ketola
calle.ketola@lund.se

Sofia Möller
sofia.moller@lund.se

Karl Wahlberg Jansson
karl.wahlbergjansson@lund.se